Ilmunud on raamat “Kõht trimmi!”

Meil on hea meel anda meie lugejatele teada, et Cum Laude kirjastuselt on välja tulnud meie poolt kirjutatud raamat “Kõht trimmi!: Kerelihaste harjutused, treeningkavad ja toitumispõhimõtted”.

koht_trimmi_kaas_

Raamatu tutvustus

Raamatupoodide lehtedel on meie raamatust järgmine lühitutvustus:

Kogenud fitnesstreenerite sulest ilmunud käsiraamat on mõeldud nii tavalistele inimestele, kes tahaksid oma vööümbermõõtu vähendada, kui ka neile, kelle eesmärk on kaalulangetus rasvapõletuse näol, aga ka tippsportlastele, treeneritele jt.

Raamat “Kõht trimmi” koosneb kolmest osast – kerelihaste treenimise teooria, piltide ja juhistega varustatud harjutused ning toitumispõhimõtted –, mis aitavad süsteemselt soovitud tulemuseni jõuda.

ISBN 9789949961580
ILMUMISAASTA 2015
KEEL eestikeelne
FORMAAT Pehmekaaneline
LEHEKÜLGI 112 lk
MÕÕT 200x140x5 (mm)
KIRJASTUS CUM LAUDE

Raamatu sisukord ja eessõna

Sisukord, autorid ja eessõna on saadaval PDF-na siin: Kõht trimmi sisukord.

Kust raamat endale saada?

Raamatu saab endale Rahva Raamatust, praegu on selle hind 9,31€. Apollos on see müügis 9,9€ eest.

5 Kommentaari
 1. Meeskond
  Meeskond says:

  Füsioterapeut Taavi Metsma andis meie “Kõht trimmi!” raamatu kohta sellise tagasiside:

  “Teadliktreening.com meeskond jättis mulle lugeda nende uue raamatu kerelihaste treeningust. Kuna raamatus polnud ühtegi istesse tõusu, ei pidanud ma pettuma. See annab igale trimmis kõhu soovijale suurepärased teadmised, harjutusvara ja toitumispõhimõtted, et eesmärk saaks ohutult ja efektiivselt saavutatud. Soovitan soojalt!”

  Reply
 2. Meeskond
  Meeskond says:

  Treener Liis Arula ütles meie raamatu kohta järgmist:

  “Raamatupoodides on saadaval “Kõht trimmi” raamat. Mul oli au modelliks olla, väärt mehed (Kristjan Koik, Risto Uuk, Ilo Rihvk) kirjutasid. Seda tasub lugeda, selle järgi tasub treenida!”

  Reply
 3. Meeskond
  Meeskond says:

  http://mannutreenib.blogspot.com/ blogija kirjutas meie raamatu kohta nii:

  “Suutsin omale vahepeal muretseda raamatu “Kõht trimmi!” Kõhu ja üleüldse toitumis/treening-teemade üle arutades selgub, et igal koolkonnal on omad tõekspidamised, näiteks: “hommikusöök on kõige tähtsam” vs “pole vahet millal sööd, oluline on päevase kaloraazi maht” või siis “sööma peab viis korda päevas, kolm põhitoidukorda ja kaks vahepala” vs “oleneb inimesest, mõnele sobib tihedam söömine, teisele mitte, kel pole aega selleks jne”. Raamat oli põnev, lugesin selle ühe õhtuga läbi. Loomulikult lükati seal ümber ka neid uskumusi, mida mina siiani pidanud olin, teisalt raamatu kasutatud kirjanduse mahtu vaadates – kaks lehekülge kirbukirjas, tundub usaldusväärne. Lisaks on raamatusse lisatud hulganisti puust-ja-punaseks harjutusi, mida ma ajanappuse tõttu veel proovinud pole, aga tunduvad asjalikud peamiselt sel põhjusel, et istessetõusud on välja jäetud. Teose usaldusväärsus kasvas veelgi, kas pole?”

  Reply
 4. Meeskond
  Meeskond says:

  http://kaunimaks.blogspot.com/:blogija kirjutas meie raamatu kohta nii:

  “Üks värske trenniraamat saabus ka riiulisse. See on teadliktreening.com treenerite koostatud “Kõht trimmi!” raamat. Ma muidu ei oleks ostnudki, kui Fysioviis poleks oma facebookis öelnud sellise otsustava lause: “Kuna raamatus polnud ühtegi istesse tõusu, ei pidanud me pettuma. See annab igale trimmis kõhu soovijale suurepärased teadmised, harjutusvara ja toitumispõhimõtted, et eesmärk saaks ohutult ja efektiivselt saavutatud.”

  Jah, vana head istessetõusu ei propageerita enam ammu. Kõhu sirglihase lahknemise (diastaasi) puhul isegi ei soovitata (sünnitanud naised puutuvad selle diagnoosiga sageli kokku ja teatavasti ei allu see tihti trennile). Raamatus on väga head infot nii harjutuste kui ka toitumise kohta. Ja harjutused on tõesti sellised, et vaatad ja mõtled, et “wow, selle peale poleks tulnudki, et see kõhulihase arengule kaasa aitab”.

  Samuti rõhutatakse raamatus, et üks suur viga, mida inimesed kerelihaseid treenides teevad, on soov kõhulihaseid “nähtavale” tuua. Tegelikult sõltub see nähtavus keha rasvaprotsendist ja kõhul olevast rasvapolstrist. Seega ainult kõhulihase harjutuste tegemine ei aita, peaks tegema näiteks madala intensiivsusega pikemaajalist trenni. Raamat on selle koha pealt minu arusaamadega kenasti kooskõlas, sest ma ei usu samuti, et ainult ühte kindlat piirkonda saab “pekist vabastada”.

  Harjutused on raamatus küll must-valgete piltidega, aga väga selged ja lihtsad. Palju on erinevaid variatsioone (näiteks klassikalisest plangust, toenglamangust). Lisaks on harjutusi hantlitega, fitness palliga jm lihtsamate vahenditega. Enamiku jaoks piisab enda keharaskusest (ja matist). Raamatu lõpus on ära toodud ka mõned näidiskavad.

  Toitumise koha pealt oli mu lemmikuks selline info, et valida tuleks selline toidukordade arv, mis sobib eluviisiga. Viis või rohkem toidukorda päevas võib suurendada mõtlemist toidust. Samuti lükatakse ümber neid nn põhidogmasid a la hommikusöök on tähtsaim söögikord (tegelikult pole kaalulanguse ja hommikusöögi söömise vahel eriti tugevat seost).”

  Reply

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] oleks sulle abi meie raamatust “Kõht Trimmi”, mis just kerelihaste treenimist […]

Kommenteeri

Tahad küsida või täiendada ?
Ootame rõõmuga sinu tagasisidet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *