Ilo Rihvk

Ilo Rihvk

Artiklid, treeningkavad, personaaltreeningud

Ilo vastutab Teadliktreening.com haldamise ja sisuloome eest ning koostab treeningkavasid. Tema poole võib pöörduda koostööpakkumiste ja muude Teadliktreening.com lehte hõlmavate küsimustega.

Ilo on olnud treener aastast 2002. Enam kui tosina aasta jooksul on ta töötanud personaaltreenerina Arctic Sport Clubis ning Suurbritannias Hullis spordiklubis Fitness First. Samuti teinud koostööd FC Flora jalgpalliklubi, Tallinna FC Levadia jalgpalliklubi Eesti Jalgpalli Liidu, Eesti Tennise Liidu, tennisistide, võrkpallurite ja teiste sportlaste ning inimestega, kelle soov on olnud üldfüüsilist vormi parandada.

Ilo on kõrgelthinnatud koostööpartner mitmetele eesti sportlastele.

Ilo on omandanud bakalaureuse kraadi spordi rehabilitatsiooni erialal Hulli Ülikoolis ning läbinud erinevaid erialaseid täiendkoolitusi. Tema bakalaureusetöö avaldati rahvusvahelises teadusajakirjas International Musculoskeletal Medicine. Lisaks on tema artikleid avaldatud tenniseajakirjas Tennis ja jalgpalliajakirjas Jalka. Samuti on Ilo raamatute "Kõht trimmi" ja "Tuharad Trimmi" kaasautor.

Ilo tegeleb kestva professionaalse enesearendamisega igapäevaselt, lugedes erialaseid teaduslikke artikleid, raamatuid ning vaadates oma ala tippude veebinare ja videoseminare.

Ilo viib personaaltreeningui läbi Arctic Sport Clubis Tallinnas

Personaaltreeningute hinnakiri

TeenusHind
Personaaltreening 1 kord40€
Paaristreening 1 kord60€
Personaaltreening 3 korda + treeningkava koostamine135€
Personaaltreening 5 korda (1 treeningkava)200€
Paaristreening 5 korda300€
Personaaltreening 10 korda (1 treeningkava)350€
Paaristreening 10 korda500€

Võta Iloga ühendust ja lepi kokku personaaltreeningu aeg

2 + 1 = ?