Kristiina Murutalu

Kristiina Murutalu

Personaaltreeningud

Hariduselt on Kristiina ämmaemand. Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õppis ta 4,5 aastat ämmaemanda/õe erilalal ning seejärel töötas haiglas ja perearstikeskuses. Kristiinale meeldib meditsiin ja teadmised inimese kehast ning selle toimimisest.

12 aastasena alustas ta sõudmisega Viljandi järvel. Parimad saavutused on medalid mitmetelt Eesti Meistrivõistlustelt ja Baltimaade Cup´lt. 1999 aastal osales Kristiina Maailmameistrivõistlustel Zagrebis, paarisaeru neljapaadil.

Sport on tema hobi ja ühtlasi ka armastus. Peale sõudmise paelub Kristiinat veel poksimine, tennis, ujumine, rattaga sõitmine ning jõusaal.

Kristiina jaoks on elus oluline olla liikumises nii vaimselt kui kehaliselt ning eneseareng on oluliseks märksõnaks selle juures.

Armastus spordi vastu on juhatanud teda kokku sarnaste hobide ja tegemistega inimestega. Abikaasa kõrval on Kristiina mõistnud, mida tõeliselt teha tahab: aidata inimestel jõuda oma keha tunnetamiseni, olla aktiivne, sportida ja tunda sellest sama suurt rõõmu nagu ta ise.

Kristiina kutsub üles naisi tugevdama lihaseid, parandama enesetunnet ja välimust läbi jõutreeningu.

Kristiina viib personaaltreeninguid läbi TrenniNinja Performance Center’is ja OMAklubis.

Kohtumiseni!

Personaaltreeningute hinnakiri

TeenusHind
Personaaltreening 1 kord40€
Treeningkava koostamine 40€
Personaaltreening 5 korda175€
Personaaltreening 10 korda300€

NB! Hindadele võib lisanduda treeningsaali sissepääsu tasu.

Võta Kristiinaga ühendust ja lepi kokku treeningu aeg!

6 + 2 = ?