Ilusamad lihased
Kaunim välimus
Toonuses keha

Saavuta prink, tugev ja naiselik keha ning kaunis rüht,
järgides spetsiaalselt naistele koostatud treeningkavasid

 • Sa ei ole kunagi elus jõutrenni teinud ja ei oska kuskilt alustada?

 • Sa oled jõusaalis käinud, aga ei ole osanud seal midagi peale hakata?

 • Sa treenid juba kava alusel, aga tulemusi ei ole või need ei ole enam endised?

 • Sa ei julge raskuseid tõsta, sest kardad, et lihased hakkavad kasvama?

 • Sulle ei meeldi osad treeningkavas olevad harjutused või sa ei saa neid mingil põhjusel teha, aga sa ei oska neid ka millegagi asendada?

 • Spordiklubis veedetud aeg venib liiga pikaks ja hakkab muud elu segama?

Lahendus: “Naised tugevaks” treeningsüsteem

“Jõutreeningute tegemata jätmine kartuses saada kulturistiks on sama hea,
kui mitte juhtida autot kartuses saada rallisõitjaks” – tundmatu autor

 • Anda kehale kaunima kuju

  Lihased on need, mis annavad kehale kaunima kuju – ümarad tuharad, vormis jalad ja ilusad käed

 • Parandada rühti

  Tugevamate lihastega suudad kontrollida paremini oma kehaasendit ning säilitada ilusat naiselikku rühti

 • Kulutada rohkem kaloreid

  Jõutreening on kaks ühes – samal ajal kui vormid oma keha, põletad ka rasva

 • Parandada painduvust

  Läbi jõutreeningu suureneb liigutusulatus ja paraneb jõud igas treenitud asendis

 • Saada tugevamaks

  Olles tugevam, tundub iga liigutus ja tegevus varasemast kergem

 • Tuua lihaseid nähtavale

  Jõutreening on see, mis vormib sulle kaunid kehakumerused

 • Parandada enesetunnet ja tõsta enesekindlust

  Oma uues tugevamas ja ilusamas kehas tunned end paremini ning oled enesekindlam igas elusituatsioonis

Oled alustav või juba kogenud treenija – 
“Naised Tugevaks” treeningkava sobib kõigile, kes tahavad treenida teadlikult ja tulemuslikult

Meestreenerite poolt koostatud……..

Kristjan Koik

Ilo Rihvk

Jass Murutalu

Konsulteerisime kavade koostamisel naistreeneritega, et kokku panna naistele veelgi paremini sobivad treeningud

Kava 1: "Saledaks ja vastupidavaks"

Treeningkava eesmärgiks on soodustada läbi aeroobsete- ja jõutreeningute “rasvapõletust”, samaaegselt säilitades lihasmassi või seda veidi lisades. Sobib nii alustavale kui vilunud treenijale.

Kava 2: "Pringiks ja tugevaks"

Treeningkava eesmärgiks on tõsta üldkehalist võimekust, sportlikkust ja muuta naised tugevamaks. Sobib pigem edasijõudnud treenijale või jätkuks “SALEDAKS ja VASTUPIDAVAKS” kavale.

MIDA TREENERID, FÜSIOTERAPEUDID JA KLIENDID ARVAVAD KRISTJANIST, JASSIST JA ILOST!

Maarja Kivistik
Füsioterapeut
Innomedica

Olen viimased 1,5 aastat teinud jõusaali treeninguid Teadliktreening.com kavade järgi. Varasemalt tegelesin pigem aeroobse treeninguga (jooks, ujumine, suusatamine), kuid kuna see muutus üksluiseks ja tekkis motivatsiooni langus, siis arvasin, et oleks aeg midagi muuta. Tegin endale selgeks, et hirm „suureks musklimäeks” muutumise ees on asjatu ning asusin treeneri käe all vaikselt treenima. Viimase pooleteise aasta jooksul ei ole ma muutunud tugevamaks pelgalt jõusaalis, vaid märgatavalt on paranenud minu jooksuvõime ning suurenenud painduvus. Teadliktreening.com treeneritelt saab soovitusi nii rasvapõletust soodustavate, kui ka puhtalt lihasjõudu suurendavate kavade kohta ning kindlasti ei puudu sealt väga täpne juhendamine õigete kehaasendite ja liikumiste jälgimiseks.

Kuna igapäevaselt füsioterapeudina töötades küsitakse minu käest pidevalt kuhu ja kelle juurde ma trenni peaksin minema, siis Teadliktreening.com treenereid ja kavasid julgen ka erinevate valuprobleemidega patsientidele julgelt soovitada. Tagasiside neilt on olnud ainult positiivne ning kuna olen ka ise oma saavutatud tulemustega väga rahul, siis pole motivatsioon kuskile kadunud ning trennisoov on aina suurem!

Maarja Kivistik

Teadliktreeningu meeskond on igati professionaalne – kõik liikmed tunnevad oma ala väga hästi. Treeningkavad on koostatud süsteemselt ja eesmärgipäraselt. Olen isegi nende paar kava läbi teinud ja tulemustega väga rahule jäänud.

Kui sul on kindel eesmärk saada paremasse vormi, siis soovitan julgelt nende kava järgi treenida ja tulemused on garanteeritud.

Raina Kaus

Raina Kaus
Treener
Arctic Sport Cub

Olen mitmel aastal oma patsiente suunanud Teadliktreening.com meeskonna poole, sest nende juurest saavad inimesed abi oma treeningprobleemidele, ning mina terapeudina saan tagasisidet patsiendi treeningtegevusest ja arengust. Kavad arvestavad inimese võimekust, on ohutud ning lihtsasti sooritatavad. Samuti oleme seminaride kaudu tegelenud nii üksteise kui ka teiste koolitamisega.

Triin Pärn

Sellest ajast, kui olen treeninud (umbes 3 aastat) Teadliktreening.com treeningpõhimõtete järgi, on jõutrennid rohkem mõtestatud, neis on vähem harjutusi ühes trennis, aga tulemus on parem kui enne. Ja mis kõige tähtsam, see töötab. Vastavalt seatud eesmärkidele ja kulutatud ajale jõusaalis tunnen ennast füüsiliselt võrguplatsil väga hästi. Mis mulle veel meeldib on harimine, oma küsimustele olen alati saanud põhjendatud vastused. Parim, mis ma õppinud olen on, et kõhtu ja selga eraldi ei pea ilmtingimata jõutreeningutele lisaks tegema, kui raskused kasvavad. Ma ei taha teada mitu korda elus ma istessetõuse olen teinud….söögi alla ja peale. Kõhtu treenitakse ka teiste harjutuste sees, see on lahe.

Mari-Liis Graumann

Mari-Liis Graumann
Võrkpallur
TTÜ Naiskond, Eesti koondis

Kevadel 2015 sain teada, et on olemas Teadliktreening.com, mille kaudu saab mõistlikke treeningkavasid. Kuna tundsin, et vajan mingit muudatust oma treeningutes, võtsin ühendust. Lootsin, et kana kaalumine lõpeb ja ikkagi on võimalik, et füüsiline vorm paraneb. Läks hästi. Sain uue treeningkava. Meeldis, et kõikide harjutuste juures on lisaks video, kust näha selgelt harjutuse õige sooritamise tehnika. Kava tellimine oli internetis väga lihtne. Esialgu olin skeptiline aga asjad hakkasid kiirelt sujuma ning progress oli märgatav juba mõne nädalaga.

Kõik toimis, vorm paranes ja lihased tulid kenasti esile. Olin iseendaga väga rahul ning Teadliktreening.com treeneritele väga tänulik. Sellest ajast on muutunud palju minu arusaam trennist ja toitumisest.

Andra Lätt

Olin ka varasemalt mõningate spordialadega tegelenud, samuti jõusaalitreeninguga. Aga treenisin siit-sealt saadud põhimõtete järgi ilma kindla kavata. Ühel hetkel tekkis soov organiseeritumalt treenimiseks. Lasin treeningkava teha Teadliktreening.com kaudu, kuna mulle meeldis, et kava koostatakse mitmekülgsema taustaga inimese, mitte kulturismi valdkonna inimese poolt, kuna kõigile ei pruugi sellised kitsa valdkonna treeningpõhimõtted ja -eesmärgid üldse sobida. Kuigi toitumiskava ma ei soovinud, sest mulle meeldib oma isudele järele anda, ei ole treenimine siiski tulemusteta olnud. Tagumik on trimmis ja see juba annab hea enesetunde. Lisaks jõuan esimest korda elus ka lõuatõmbeid teha. Füüsiline vorm on kindlasti paranenud. Mulle meeldib, et treeningkorrad on piisava pikkuse ja koormusega ja ei tekita seda energiast tühjaks tõmbamise tunnet. Seega ei teki tunnet, nagu ei jõuaks või ei tahaks trenni minna. Mina olen igatahes rahul ja ausalt julgen ka teistele soovitada.

Meelika Liiv

Netiavarustest võib leida erinevaid lubadusi andvaid treeningkavasid.
Loe edasi, miks osta just “Naised Tugevaks” treeningsüsteem? Või telli kohe!

 • Alustaval treenijal on soovituslik oma treeningteekonna alguses liikuda rahulikumas tempos ning jõutreeningus õppida selgeks harjutuste tehnikad.

  “Naised Tugevaks” treeningsüsteemiga on kaasas ettevalmistav treeningkava, mis arvestab alustava treenija vajadustega ning selgitab põhjalikult igat treeningsüsteemi osa.

 • Kõige mõistlikum on jõusaalitreeninguid alustada treeneri käe all. Teiseks oluliseks osaks on treenida konkreetse treeningkava järgi, et toimuks järjepidev ja tasakaalustatud areng.

  Teadliktreening.com meeskond pakub lisavõimalusena koos kavaga soetada 2 tundi harjutuste tehnikaõpet, kus treenerid selgitavad erinevate harjutuste tehnilisi külgi.

 • Selleks, et järjepidevalt areneda tuleb anda kehale mitmekülgset koormust.

  “Naised Tugevaks” treeningsüsteemis on erinevad treeningmuutujad (seeriad, kordused, raskused, puhkepausid jne.) kokku sobitatud selliselt, et toimuks pidev edasiliikumine.

 • Lihaste liigset kasvamist ei maksa karta. Lihaste kasvuks on vaja neile anda suhteliselt spetsiifilist treeningkoormust.

  “Naised Tugevaks” treeningsüsteemis keskendutakse kavades pigem keha vormimisele ja üldkehalise võimekuse arendamisele. Lisana võib kaasa tulla ka vähene lihasmassi kasv, aga see ongi see, mis muudab keha pringiks.

 • Tihti pakutakse treeningkavades välja üks harjutus mõne kehapiirkonna või lihase arendamiseks.

  “Naised Tugevaks” treeningsüsteemis on kavades olevatele põhiharjutustele lisaks välja toodud alternatiivsed harjutused, millega kavas olevat harjutust asendada, kui harjutus ei meeldi või puudub vajaminev vahend.

 • Teadlik treenija ei ole see, kes suudab pikalt jõu- või rühmatreeningu saalis rassida. Teadlik treenija on see, kes suudab võimalikult lühikese aja jooksul ära teha eesmärgi saavutamiseks vajamineva.

  “Naised Tugevaks” treeningsüsteem on kokku pandud modernsele naisele, kes ei pea oma elu treeningute ümber sättima, vaid mahutab treeningud oma päevarutiini.

  Treeningud on maksimaalselt 1,5 tundi pikad.

 • Videod ja harjutuste kirjeldused

  Kõikide treeningkavade harjutuste juures on olemas videoklipid, milledelt on võimalik jälgida harjutuse õiget tehnikat.

  Samuti on lisatud põhiharjutuste kirjeldused koos pildi ja videomaterjalidega.

1
2

“SALEDAKS ja VASTUPIDAVAKS” – 16 nädalat

või

“PRINGIKS ja TUGEVAKS” – 16 nädalat

Õpetus, kuidas programmi lugeda

Harjutuste videopank

Alternatiivsed harjutused

Harjutusvara kerelihaste treenimiseks

Üle 20 harjutuse + erinevad kavad

Treeningkava:
“Saledaks ja Vastupidavaks”

Treeningkava:
“Pringiks ja Tugevaks”

1
2
3

"Naised Tugevaks" treeningsüsteem

Jõutreeningute juhend

 • Kuidas jõutreeningutega alustada
 • Kuidas treeninguid planeerida
 • Kuidas järjepidevalt areneda
 • Kuidas õigeid raskusi valida
 • Kuidas kardiotreeninguid jõutreeningutega sobitada
 • Õpetus, kuidas programme lugeda

Harjutuste videopank

Alternatiivsed harjutused

Harjutusvara kerelihaste treenimiseks

Üle 20 harjutuse + erinevad kavad

Harjutusvara tuharalihaste treenimiseks

101 harjutust + 2 kava

  1. “Kodune tuharalihaste treeningkava”
  2. “Tuharatiiser” – 15 minutiline tuharalihaste kava treeningute vürtsitamiseks

e-raamat "Kaalulangetuse teekond"

Oluliseimad tegurid, mis tagavad edu kaalulangetusteekonnal

 • Kuidas püstitada õiged eesmärgid
 • Kuidas aega planeerida
 • Kuidas stressi juhtida
 • Kuidas toituda korrektselt, dieeditamata või ilma spetsiaalse dieedita

Treeningkava alustavale treenijale

Kuidas täiesti nullist alustada

Toote uuendatud versioonid tasuta

Kui muudame kavade sisu või lisame harjutusi, siis need tulevad sulle tasuta

Facebook’i grupp

Soovi korral lisame su eksklusiivsesse Facebook’i kliendigruppi, kust saad treenerite käest nõu küsida

Soetades STANDARD paketi SÄÄSTAD üle 30%

1
2

"Naised Tugevaks" treeningsüsteem

HARJUTUSTE TEHNIKAÕPE - 2 TUNDI

PREMIUM paketi puhul lisandub STANDARD paketile 2 tundi jõutreeningute baasharjutuste tehnikaõpet treenerite käe all.

NB! Tehnikaõpped toimuvad Tallinnas. Väljastpoolt Tallinna elavatel inimestel on soovituslik kaaluda, kas neil on võimalik tehnikaõppeks kohale tulla.

Vali 4 naistreeneri, või…

1
2
3
4

Parima väärtusega pakkumine!

…3 meestreeneri hulgast.

1
2
3

Ostes PREMIUM paketi, saad tehnikaõppe üle 25% soodsamalt

Ei ole veel päris kindel? Proovi esimest nädalat tasuta!

Lae TASUTA alla esimese nädala kava. Kasuta seda võimalust ka raskuste leidmiseks, et alustaksid kavaga õigete raskustega.

Võta meiega ühendust

3 + 5 = ?

Ikka veel kahtled? Mõistame!

Küsimuste tekkimisel või treeningsüsteemi kohta lisainformatsiooni saamiseks võtke meiega julgesti ühendust.

Kristjan, Jass ja Ilo

Soovita “Mehed Tugevaks” treeningsüsteemi SÕBRALE

Loe lisainformatsiooni saamiseks teadliktreening.com artikleid

Boonusena: kerelihaste treeningkava ja toitumissoovitused
Kas oled proovinud ühte või isegi mitut dieeti, aga see ei ole sulle tulemusi toonud?