Risto Uuk

Risto Uuk

Artiklid, toitumisnõustamine, personaaltreeningud

Risto on Teadliktreening.com paljude artiklite autor ja kaasautor ning vastutab artiklite toimetamise eest. Lisaks sellele pakub ta personaalset nõustamist, läbi mille aitab inimestel arendada oma keha ja vaimu.

Risto on olnud treener aastast 2010. Ta töötab spordiklubi Arctic Sport Club fitness-nõustajana ning kirjutab erinevate väljaannete eest artikleid ja muid tekste.

Risto koostööpartneriteks on jalgpallureid, tennisiste ja teiste spordialade esindajaid ning inimesi, kelle huvideks on tervisesport, rasvapõletus ja lihasmassi suurendamine.

Risto töid on avalikustatud Naine24 portaalis, Sõdurilehes, NickTumminello.com-is, Kaalustalla.ee-s, Äripäevas ja Tervis Plussis. Lisaks on ta 2015. aastal ilmunud raamatu “Kõht trimmi!” ja tõlkeraamatu “Persse need kalorid” kaasautor.

Risto on esimese eestlasena läbinud toitumiskoolituse “Precision Nutrition Certification” ja talle on EOK poolt välja antud treenerikutse. Hetkel õpib ta Precision Nutrition Certification II taseme kursusel.

Risto viib oma konsultatsioone ja treeninguid läbi Arctic Sport Clubis Tallinnas

Personaaltreeningute hinnakiri

TeenusHind
Personaaltreening 1 kord40€
Personaaltreening 1 kord + treeningkava koostamine60€
Personaaltreening 5 korda (1 treeningkava)175€
Personaaltreening 10 korda (1 treeningkava)300€

Kui sa tahad Ristoga treenida või oma toitumisharjumusi parandada, võta julgelt ühendust! Teretulnud on ka kirjutamis- ja teised koostööpakkumised!

3 + 0 = ?