Teadliktreening.com küsitlus: et saaksid täpselt seda, mida soovid

Viisime läbi väikese uuringu, et teada saada, millest inimesed tegelikult kõige rohkem huvituvad ja mida vajavad. Lahkeid vastajaid tuli kokku 150.

Millistel teemadel fitness-valdkonnast tahaksid sa kõige enam lugeda?

39% sooviksid lugeda toitumisest, 17% huvitusid lihastreeningust, lihasmassist või lihastoonusest, 14% erinevatest harjutustest või õigest tehnikast, 10% jõusaalitreeningust, 7% rasvapõletusest, 6% kodusest treeningust, 5% treeningkavadest, 3% toidulisanditest. Üksikult käisid läbi ka sellised märksõnad nagu näiteks Bikini fitness, rasedus, Crossfit ja venitamine.

Millise eesmärgiga treeningkava oleks sul kõige rohkem vaja?

38% lihasmass/toonus, 35% rasvapõletus/kaalulangetus, 13% vastajaid huvitusid jõutreeningust kas üldiselt või mingi spordiala abistamiseks, 12% vastupidavus, 7% jooks, 5% kiirus, 3% plahvatus ja 3% seljaprobleemid. Üksikult käisid läbi ka sellistel eesmärkidel kavasoovid nagu näiteks Bikini fitness, tennis, võrkpall, jalgpall, vabavõitlus ja (pool) maraton.

Millised on mõned sagedasemad küsimused, mis sul on tekkinud, seoses treeningu ja toitumisega?

Vastuseid tuli nii üksikuid kui mitu küsimust, nii lühidalt kui pikalt. Oli nii üldiseid kui ka väga spetsiifilisi küsimusi. Näiteks tunti huvi selle vastu, kuidas teada millised jõusaaliharjutused sobivad ja kuidas ikkagi harjutusi õigesti sooritada ning mida, millal ja kui palju süüa erinevateks eesmärkideks.

Vastajatest 74% oli naisi ja 26% mehi. Vastajate keskmine vanus oli 27 aastat. Noorim vastaja oli 15 ja vanim 52.

Jagajate ja vastajate vahelises loosimises naeratas õnn Meelikale, kes võitis tasuta personaaltreeningu ja Teadliktreening.com T-särgi. Õnnitleme!

Oleme väga tänulikud ja kindlasti arvestame oma tulevikupostitustes meie lugejate soovidega! 

0 Kommentaari

Kommenteeri

Tahad küsida või täiendada ?
Ootame rõõmuga sinu tagasisidet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *