24.95

Treeningkava: Performance

Vaid 24.95€ eest treeningkava 12 nädalaks

Saad valida kahe kava vahel: 2 ja 3 treeningpäeva nädalas

Treeningud sobivad jõusaalis treenimiseks

Mees, kui tahad saada masinaks, siis see kava on sulle

Treeningkava tutvustus

Programmis ei ole üleliigseid harjutusi ega suvalist koormust. Kõik harjutused on valitud mõttega ja maksimaalse kasu jaoks. Pidev areng on plaani sisse ehitatud.

Treenides kogu keha, pole vaja teha kümneid harjutusi, parimad harjutused sinu vormi parandamiseks on just siin.

Treeningpäev algab aeroobse soojenduse ja soojendusharjutustega ning lõppeb “Finisheriga”. Viimane neist on lühike, aga intensiivne tegevus, mis paneb ainevahetuse korralikult tööle ja aitab parandada vastupidavust.

Soojenduse ja finisheri vahele jäävad igas treeningpäevas 6 harjutust. Esimeseks harjutuseks on võimsust arendav harjutus, mis äratab üles närvisüsteemi ja valmistab keha ette järgnevaks pingutuseks. Viimaseks harjutuseks on harjutus kerelihastele. Sinna vahele jäävad 4 jõuharjutust, mis erinevate treeningpäevade vahe jaotatuna katavad ära kõik põhiliigutused. Peamiselt on tegemist jõutreeningute baasharjutustega.

Kava progresseerub. Treenid sa kaks või kolm korda nädalas, ikka koormused muutuvad, tagades sulle pideva arengu. Kava muutub nädalast nädalasse raskemaks läbi seeriate ja korduste muutumise või läbi raskuste lisamise.

Kui treeningkavas jääb nädalate lõikes seeriate ja korduste arv samaks, siis tuleb lisada raskust.

Iga harjuuse juures on videolink, mis viib teadliktreening.com Vimeo või Youtube kanalile. Videost näeb, mis harjutusega on tegemist ja milline on hea soorituse tehnika.

Mõned näited harjutuste valikust:

Peale makse sooritamist saadetakse teie e-maili aadressile maksekinnitus.

Sama kirjaga saabuvad ka lingid, millelt saab sobiva treeningpäevade jaotusega kava alla laadida.

 24.95